Služby


Silocisternové přepravy

Silocisternové přepravy

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava cisternovými vozidly, typy EUT a KIP, pro sypké substráty o nosnosti až 34 tun a při využitelném objemu ložné plochy do 66 CBM. Konstrukce cisteren zaručuje dosažení maximální čistoty ložné plochy i pro specifické druhy přepravovaných materiálů. Včetně přeprav v režimu ADR tř. 4. Součástí flotily je také unikátní vakuové KIP silo. To má funkce klasické silocisterny, ale také umožňuje odsátí a přepravu sypkého materiálu.


Sklápěčkové přepravy

Silocisternové přepravy

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava volně ložených sypkých substrátů sklápěcími vozidly o nosnosti až 31 tun a užitečném objemu ložné plochy do 45 CBM. Flotila zahrnuje jak sklápěcí návěsy, tak i osmikolky do těžkého terénu. Certifikace umožňuje také přepravu v režimu ADR tř. 9 a v režimu přepravy do potravinového řetězce (GMP).


Posuvné podlahy

Silocisternové přepravy

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava jak velkoobjemových volně ložených sypkých substrátů, tak i přepravy paletové o nosnosti až 30 tun a o užitečném objemu ložné plochy do 91,8 CBM. Flotila zahrnuje i speciální vozidlo, ojedinělé v České republice: osmikolku s posuvným čelem umožňující vykládku v prostorách se sníženým stropem.


Valníková přeprava

Silocisternové přepravy

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava paletovaného zboží vozidly o nosnosti až 33 tun a užitečném objemu ložné plochy do 105 KBM.


Kontejnerová přeprava

Silocisternové přepravy

Vnitrostátní přeprava kontejnerovými návěsy.


Těžká mechanizace

Silocisternové přepravy

Flotila zahrnuje buldozery, kolové nakladače, vibrační válce, jeřáby, traktorbagry a další menší manipulační techniku.
Společnosti

image/svg+xml